Walka z bólem pleców z treningiem EMS

Cierpisz na bóle pleców, kręgosłupa? Nie wiesz co począć, chciałbyś w końcu pozbyć się tego dyskomfortu…
Masaże nie pomagają, a leki przeciwbólowe są szkodliwe na dłuższą metę.

Wypróbuj trening EMS.
Zobacz szybkie rezultaty!

Na czym polega redukcja bólów pleców przez trening EMS

Siedzący tryb życia, zwłaszcza wśród mieszkańców miast, pracujących w biurach czy za kierownicą, powoduje problemy z kręgosłupem. Trening EMS wzmacnia mięśnie przykręgosłupowe. Zwiększa się stabilność kręgosłupa przy jednoczesnym obniżeniu napięcia pleców. Podczas sesji z elektrostymulacją aktywowane są mięśnie głębokie, rzadziej ćwiczone podczas „normalnych” zajęć.

Problemy, jakie rozwiązujemy:

  • Pozbycie się bólów pleców usytuowanych na różnej wysokości odcinków kręgosłupa: szyjne, piersiowe, lędźwiowe
  • W krótkim czasie widać poprawę a nawet całkowite ustąpienie dolegliwości bólowych
  • Poprawa komfortu funkcjonowania na co dzień

CZY WIESZ, ŻE... już po pierwszym, próbnym treningu EMS możesz pozbyć się bólu pleców?
Trening EMS nie obciąża stawów!

Korzyści
Zobacz, co zyskasz z treningiem EMS

Szybkie efekty
pozbycia się bólu

Efekty w postaci zmniejszenia bólu w plecach zobaczysz już po 1-2 treningach. Całkowite ich ustąpienie zauważysz średnio po 3-4 treningach.

Trening na wybrane miejsca pleców lub całościowy

Trening może być przeprowadzony na wybrane części odcinków kręgosłupa lub na wszystkich odcinkach. Urządzenie Amplitrain oferuje w swoim zestawie specjalny program "plecy + dolne plecy", ukierunkowany właśnie na te okolice ciała.

Dogodna lokalizacja

Jesteśmy blisko, w dobrze skomunikowanym centrum Ursynowa, w okolicach KEN Center (E.Leclerc). Można do nas dojechać metrem (stacja Stokłosy) lub autobusem (najbliższy przystanek: Ursynów Południowy).

Elastyczne godziny treningów

Możesz zapisać się na dowolną godzinę oraz dzień – 7 dni w tygodniu, wtedy, kiedy Ci to pasuje. Możesz przyjść rano przed pracą, wieczorem po pracy, w weekend. Możesz przyjść z dzieckiem/ dziećmi lub całą rodziną.

Indywidualny trening

Dobranie profilu treningów mające na celu szybkie pozbycie się bólów pleców.

Treningi trwają 20 + 5 minut

Nie zajmą zbyt dużo Twojego cennego czasu.

Kameralne i komfortowe warunki

Dysponujemy szatnią, w której się przebierasz, mamy także prysznic, gdzie możesz się umyć po treningu.

Jak zacząć trening EMS

Umów się na
pierwszy
trening w dogodnym dla Ciebie terminie
0
pierwszy trening wraz z profesjonalną konsultacją naszego personalnego trenera
0
Dobór zindywidualizowanego planu treningowego, mający na celu efektywną realizację Twoich założeń
0
Aktywne monitorowanie i śledzenie postępów w dążeniu do osiągnięcia przez Ciebie celu
0

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące treningu EMS

Czy trening EMS działa na całe plecy czy miejscowo?

Obecnie wiele osób, które prowadzą siedzący tryb życia, zmaga się z bólem pleców.

Stres powoduje napięcie mięśni w szyjnym odcinku kręgosłupa, bóle karku i ograniczenia ruchowe głowy.

Długie siedzenie, nawet w prawidłowej pozycji przyczynia się do przykurczu mięśni kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym, powodując bóle „między łopatkami”, czy „w krzyżu”.

Elektrostymulacja bardzo pomaga w pozbyciu się bólu pleców. Dotyczy to zarówno odcinka szyjnego, piersiowego, jak i lędźwiowego.

Zasada jest prosta: im wyżej umiejscowiony ból pleców, tym łatwiej się go pozbyć z treningiem EMS. Stosunkowo najdłużej trwa leczenie odcinka lędźwiowego, ale już po pierwszym treningu można odczuć wyraźną poprawę.

W jaki sposób trening EMS leczy ból pleców?

Trening EMS skutecznie wzmacnia mięśnie przykręgosłupowe. Na skutek elektrostymulacji zwiększa się stabilność kręgosłupa, (silny mięsień utrzymuje go w prawidłowej pozycji), przy jednoczesnym obniżeniu napięcia pleców. Podczas sesji z elektrostymulacją aktywowane są mięśnie głębokie, rzadko ćwiczone podczas „normalnych” zajęć, dzięki czemu efekty treningu EMS są osiągane. szybciej i są długotrwałe.

Czy trening na stałe rozwiąże moje problemy z plecami?

Podczas treningu EMS aktywowane są mięśnie głębokie, rzadko ćwiczone podczas „normalnych” zajęć, dzięki czemu efekty treningu EMS są osiągane szybciej i są długotrwałe.

Oczywiście, trwałość tych efektów zależy w dużej mierze od trybu życia. Trening EMS pomaga, warto, jednak, byśmy zwracali uwagę na postawę, w której siedzimy. Pamiętajmy także, by co godzina wstać na kilka minut od komputera.

W internecie dostępne są także krótkie zestawy ćwiczeń, które można stosować w domu lub pracy, dzięki czemu bóle pleców nie będą powracały.

Ile treningów muszę wykonać, aby pozbyć się bólu w plecach?

Już po pierwszym treningu, próbnym, odczujemy poprawę. Po dwóch-trzech treningach ból pleców powinien całkowicie ustąpić. Dotyczy to zwłaszcza bólu w odcinku szyjnym i piersiowym.

Efekty elektrostymulacji w przypadku problemów z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa mogą być osiągane nieco dłużej (4-5 sesji), jednak przyjdą na pewno, a po każdym treningu będziemy odczuwali wyraźną ulgę.

Czy nie ma ryzyka porażenia prądem?

Prąd w urządzeniach do elektrostymulacji jest niskonapięciowy, zgodny z naturalnymi parametrami prądów w organizmie ludzkim i całkowicie niegroźny. Nasze urządzenia są atestowane i w 100% bezpieczne. Dodatkowo bardzo dbamy o ich wysoką jakość działania, dlatego też są one regularnie poddawane przeglądom.

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii taka metoda treningu jest wykorzystywana bardzo powszechnie, właśnie ze względu na jej bezpieczeństwo i efektywność

Czy trening EMS jest bolesny?

Trening EMS jest bezbolesny. Jednak towarzyszą mu specyficzne odczucia, związane ze stymulacją mięśni.

Podczas treningu możesz czuć np. mrowienie, czy nacisk, podobny do tego jak przy masażu, wykonywanego przez fizjoterapeutę. Intensywność odczuwania zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Natomiast zdarza się, że po treningu czujemy „zakwasy”, podobnie jak po tradycyjnym treningu na siłowni.

Czy muszę się przygotować do treningu?

Nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Zalecamy jednak, aby nie przychodzić na trening EMS bezpośrednio po obfitym posiłku. Trening polega na stymulacji mięśni np. brzucha i z pełnym żołądkiem możemy odczuwać dyskomfort – podobnie jak w przypadku każdego treningu.

Natomiast po treningu z elektrostymulacją wskazane jest dostarczenie organizmowi porcji dobrze przyswajalnego białka, np. wypicie koktajlu proteinowego (również w ofercie klubu).

Czy muszę mieć jakiś specjalny sprzęt lub ubranie przychodząc na taki trening?

Wskazane jest wzięcie ze sobą na trening tylko osobistej bielizny (majtek, dla Pań – stanika sportowego) na zmianę. Wynika to z faktu, że przed treningiem lekko zwilżamy kostium wodą, zatem osobista bielizna może być po treningu wilgotna.

Zapewniamy naszym Klientom zawsze świeżą i czystą bieliznę i kombinezon do ćwiczeń.

Nie są potrzebne nawet buty na zmianę – zapewniamy jednorazowe kapcie, można poza tym ćwiczyć w skarpetach.

Ile trwa trening EMS?

Trening EMS jest idealny dla tych, którym brakuje czasu. Jednorazowy trening trwa 25-30 minut.

Czy są jakieś przeciwwskazania? Czy wszyscy mogą brać udział w treningu EMS?

Tak jak każdy trening, tak i trening EMS ma swoje ograniczenia. Są nimi np. ciąża, przebyty zawał, wszczepiony rozrusznik serca, czy implanty.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, przed pierwszym treningiem zapoznajemy Klientów z listą przeciwskazań do treningu EMS.

W trakcie treningu monitorowane są parametry organizmu Klienta, a nad przebiegiem procesu  przez cały czas czuwa wykwalifikowany trener personalny, który tłumaczy Klientowi to, co się dzieje w danej chwili i co będzie się działo za chwilę.

Czy trening EMS jest drogi? Obawiam się "kupowania kota w worku"

Ceny względem czasu uzyskania widocznych wyników treningu EMS nie są wysokie. Dodatkowo oferujemy trening próbny, aby mogli się Państwo przekonać, jak wygląda i na jakiej zasadzie działa trening z elektrostymulacją. Dlatego u nas będziesz czuć się komfortowo i nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. W cenę treningu wliczone jest wypożyczenie kostiumu do ćwiczeń oraz wsparcie trenera osobistego.

Czy trening EMS jest drogi? Obawiam się "kupowania kota w worku"

Ceny względem czasu uzyskania widocznych wyników treningu EMS nie są wysokie. Dodatkowo oferujemy trening próbny, aby mogli się Państwo przekonać, jak wygląda i na jakiej zasadzie działa trening z elektrostymulacją. Dlatego u nas będziesz czuć się komfortowo i nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Ponieważ efekty treningu z elektrostymulacją widoczne są po kilku sesjach, oferujemy specjalną promocję: darmowy trening próbny, jak również 2 kolejne treningi w cenie -50%. W cenę treningu wliczone jest wypożyczenie kostiumu do ćwiczeń oraz wsparcie trenera osobistego.

Promocja!

Tylko teraz wypróbuj i zapisz się na pierwszy trening EMS. Zobacz na czym polega, jak wygląda i przekonaj się o jego skuteczności a my dajemy dodatkowe treningi!

Trening próbny + 15 minut stretchingu

tylko 60 zł!

Dysponujemy kostiumami w szerokiej gamie rozmiarów!

od S do XXXXL

Cennik planów treningowych (karnetów) na stronie głównej

Rekomendacje

Pracuję jako księgowa i dużo siedzę. Nie zawsze mam czas i motywację do normalnych treningów. Byłam ciekawa tej metody, ale też sceptyczna. Trening EMS jest świetny dla ludzi takich jak ja: którzy nie mają czasu i oczekują szybkich efektów. Miałam już 10 treningów i jestem pod wrażeniem tego, w jaki sposób trener wszystko tłumaczy. Jest obecny cały czas przy treningu, ja nie muszę nic wiedzieć ani o nic się martwić

Alicja Smolińska

Przyszedłem do ElectroGym-Fit, bo czułem, że trochę się „zapuściłem”. Siedzący tryb życia nie sprzyja ani sylwetce, ani kondycji. Na razie miałem 4 treningi i przyznam, że naprawdę czuję się lepiej. Udało mi się trochę schudnąć i myślę, ze będę kontynuował treningi

Artur P.